Prilikom kupnje iz 2 kom do 5 kom | 21,48 € |
Prilikom kupnje iz 6 kom do 25 kom | 21,27 € |
NUXE Very Rose Soothing Shower Gel je gel za tuširanje koji vam omogućuje da iskusite ugodnu mekoću vode cvijeta ruže.
Tuširanje pretvara u ugodan i umirujući trenutak za tijelo i duh. Pruža nježno čišćenje za sve tipove kože, uključujući i osjetljivu kožu. Ne isušuje kožu te djeluje umirujuće i ugodno.
Njegova gelasta tekstura koja se topi pretvara se u finu pjenu koja se lako ispire i na koži ostavlja nježan miris ruže.
Umasirajte malo gela na mokru kožu i uživajte u njegovoj nježnoj teksturi i laganoj pjeni, zatim isperite. U slučaju kontakta s očima, isprati.
Količina: 750 ml
Aqua/water, Caprylyl/capryl glucoside, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Sodium cocoyl glutamate, Rosa damascena flower water, Parfum/fragrance, Acrylates/C10-30 alkyl acrylate crosspolymer, Sodium benzoate, Propylene glycol, Tocopheryl acetate, Sodium hydroxide, Benzyl alcohol, Dehydroacetic acid.
Proizvođač je odgovoran za sastav proizvoda. Provjerite pakiranje proizvoda za trenutni sastav.
Laboratoire NUXE
127 rue d'Aguesseau, 92100 Boulogne-Billancourt, France
www.us.nuxe.com