Prilikom kupnje iz 2 kom do 5 kom | 22,47 € |
Prilikom kupnje iz 6 kom do 25 kom | 22,25 € |
Toaletna voda za žene Elizabeth Taylor Passion predstavljena je 1988. godine. Ovaj orijentalni miris se otvara notama bergamota, đurđevka, korijandera, cvijeta ylang-ylang, kadulje, gardenije i aldehida. Srcem vladaju jasmin, ruža, kedar, pačuli, sandalovo drvo, tuberoza, med, korijen irisa, cvijet suncokreta i nota začina. Baza donosi note mošusa, vanilije, cedra, hrastove mahovine, sandalovine, kože, timijana, kokosa i cibetke.
UPOTREBA
Parfemski proizvodi namijenjeni su odraslima. Sadrže alkohol, zapaljivi su i, ako se pogrešno koriste, također su opasni.
Upozorenje: Zapaljivo! Nemojte ga koristiti u blizini vatre! Ne nanositi blizu očiju ili nadražene i osjetljive kože. Rok trajanja nakon otvaranja označen je na ambalaži.
Ukoliko želite dobiti popis sastojaka za ovaj proizvod, molimo Vas da nam pošaljete e-mail i mi ćemo vam poslati sliku proizvoda sa prikazanim sastojcima. Proizvođači redovito mijenjaju sastojke i često nas čak i ne informiraju o tome. Na ovaj način, pobrinut ćemo se da zaprimite aktualni i ažurirani popis sastojaka.
Proizvođač je odgovoran za sastav proizvoda. Provjerite pakiranje proizvoda za trenutni sastav.